Automaty dla firm

Automaty dla firm- kawowe, snackowe, dystrybutory do wody

Nasze urządzenia każdego dnia dbają o poprawę komfortu i jakości pracy Państwa pracowników.

Nasza firma posiada wiele modeli urządzeń vendingowych, które idealnie wkomponują się do wnętrza Państwa biura, czy zakładu pracyDla każdej firmy indywidualnie dobierzemy urządzenie, a także system płatności jak i asortyment, który będzie dostępny dla Państwa. Każdy automat dopasujemy wielkością i wyglądem zewnętrznym, do wystroju wnętrza w danym pomieszczeniu. Współpraca może opierać się na wydawaniu napojów przez automat odpłatnie, lub też bezpłatnie. Warunki takiej współpracy ustalane są indywidualnie i dopasowane do Państwa potrzeb.

Obsługa serwisowa automatów, jak również uzupełnianie produktów w maszynach leży po stronie naszego serwisu technicznego.

Ciekawym rozwiązaniem jest Wyspa Coffe & Food Power, które dedykowane są instalacjom w prestiżowych miejscach i obiektach firmowych. Nowoczesna obudowa automatów vendingowych eliminuje mało estetyczne a widoczne podłączenia kabli zasilających, a także trudne do sprzątania powierzchnie.

Kawy, które udostępnimy dla Państwa, to kawy ziarniste, jak również kawy instant.

Nowoczesne technologie płatności w naszych automatach to przede wszystkim płatność kartą zbliżeniową, a także możliwość płatności telefonem. Te możliwości są obecnie popularną i wygodną formą, ale także płatność kartami zakładowymi, płatność banknotami, a przede wszystkim płatność monetami jest równie popularna wśród użytkowników naszych urządzeń.

Nasi przykładowi partnerzy