Automaty z jedzeniem

Automaty z jedzeniem

Oferujemy automaty z jedzeniem dla firm oraz dla instytucji publicznych. Automaty z jedzeniem pochodzące od naszego przedsiębiorstwa to maszyny vendingowe, które są indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb, zarówno jeżeli chodzi o asortyment, jak i wygląd automatu z jedzeniem. W naszej ofercie mamy najbardziej innowacyjne automaty z przekąskami. Oferowane przez nas urządzenia wyróżniają się niewielkim zużyciem energii, atrakcyjnym wyglądem i pełną elastyczność, jeżeli chodzi o sprzedawany przez nie asortyment oraz obsługiwane systemy płatności.

Wyposażenie automatu

Wyposażenie automatu z jedzeniem jest zależne od Twojej indywidualnej decyzji. Jeżeli preferujesz produkty fit, to w automacie może znaleźć się nie tylko jedzenie, ale również woda mineralna, naturalne soki, woda witaminizowana, napoje izotoniczne, batony proteinowe oraz innego rodzaju produkty korzystne dla ludzkiego zdrowia. W automatach z jedzeniem mogą się znaleźć również tradycyjne napoje gazowane, takie jak na przykład Coca-Cola lub Sprite, batony, na przykład Snickers albo Twix oraz takie przekąski jak rogaliki lub chipsy. Zależnie od wybranej przez Ciebie konfiguracji, automaty z jedzeniem mogą być wyposażone w dowolną formę płatności. Należy tutaj wymienić między innymi: karty płatnicze, płatności przez aplikacje mobilne albo gotówką. Występuje również możliwość zintegrowania automatu z jedzeniem z systemami wewnętrznymi, które występują w Twojej firmie, między innymi z kartami pracowniczymi. Wygląd automatu z jedzeniem możemy dopasować do Twoich wymagań oraz do wystroju wnętrza.

 

Automaty z jedzeniem
Automaty z jedzeniem

 

Rodzaje automatów z jedzeniem

Jakie mogą być rodzaje automatów z jedzeniem? Zajmujemy się dopasowywaniem wyposażenia automatów z jedzeniem do Twoich potrzeb. W naszej bardzo rozbudowanej ofercie znajdują się między innymi: automaty ze zdrową żywnością, automaty z przekąskami, automaty ze słodyczami oraz automaty z kanapkami. Jakie korzyści wiążą się z posiadaniem automatów z jedzeniem? Poniżej przedstawimy Ci zalety użytkowania automatów z jedzeniem w Twojej firmie. Oto one. Automaty z jedzeniem są pewnego rodzaju alternatywą dla stołówki pracowniczej. Mogą również stanowić dodatek do zaplecza socjalnego.

Warto tutaj podkreślić, że automaty z jedzeniem zapewniają dostęp do produktów przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy również dowolność w wyborze asortymentu. Automaty vendingowe polegają na sprzedaży jedzenia i picia z tak zwanej szafy. Na automatach z jedzeniem możesz zarobić nawet 25 000 zł w ciągu miesiąca. W dodatku każdy może zająć się tego rodzaju biznesem.

Tylko od czego zacząć? Po co pracować, jeżeli określone czynności może wykonać za Ciebie ktoś inny? W tym przypadku jest to automat vendingowy z jedzeniem. Kupisz w nim z powodzeniem chipsy lub kanapki. Automaty z jedzeniem są bardzo dobrym pomysłem na biznes. Nie trzeba posiadać bardzo dużej wiedzy, ani gotówki. W dodatku można w ten sposób naprawdę sporo zarobić. Możemy Cię zapewnić, że rynek automatów ciągle nie osiągnął swojego maksymalnego limitu.

Ciągle jest jeszcze wiele miejsc, w których mógłbyś się zdecydować na postawienie automatu z jedzeniem.  Na szczęście czasy się zmieniają i nie ma już konieczności prowadzenia długich i bezcelowych dyskusji z niemiłą panią ze sklepu osiedlowego. Można sobie iść za to do supermarketu, w którym są miłe kasjerki, a Ty możesz wziąć z półki wszystko, co tylko sobie zamarzysz, bez osądzającego spojrzenia sprzedawczyni. Jednak te miłe kasjerki w ostatnich latach zaczęły być delikatnie wypierane przez kasy samoobsługowe. Wciąż są one nowością i jeszcze nie każdy klient potrafi prawidłowo z nich korzystać, ale już widać, że z czasem zdobędą one zaufanie i uznanie konsumentów.

Jak widzisz ludzie w procesie sprzedaży niestety zaczynają być coraz mniej potrzebni. Oczywiście, że ma to swoje plusy i minusy. Nie będziemy się tutaj koncentrować na ciemnych stronach procesu globalizacji, bo naszym zadaniem jest wynajmowanie automatów z jedzeniem i przekonanie Cię o korzyściach płynących z takiego rozwiązania. Pewnie zgodzisz się z nami, że w dzisiejszych czasach, w których królują stres i pośpiech, większość pracowników, nie ma nawet paru minut na to, żeby wyjść do najbliższego sklepu spożywczego i kupić sobie kanapki.

Właśnie dlatego automaty z jedzeniem stały się tak popularne, bo bardzo skutecznie rozwiązują ten problem. W dodatku jak już wcześniej wspomnieliśmy są one całkiem niezłym biznesem. Na tyle dobrym, że w zasadzie każdy powinien się nim zainteresować. Automaty z jedzeniem to gałąź biznesu, która jest świetnie rozwinięta w Stanach Zjednoczonych, we Włoszech oraz w Japonii. Chyba w tym ostatnim państwie w największym stopniu.

Automaty z jedzeniem – Lokalizacja

To tak naprawdę jedna z najważniejszych kwestii. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby dołączyć do biznesu vendingowego, to sukces może Ci zapewnić tylko i wyłącznie dobre miejsce, w którym postawisz automat z jedzeniem. To właśnie duże zapotrzebowanie jest gwarancją sukcesu automatu z jedzeniem. Na przykład, gdybyś chciał wstawić automat z jedzeniem do szkoły, to koniecznie musisz o tym porozmawiać z jej dyrektorem. Ta rozmowa z pewnością będzie miała wpływ na to, jakie produkty, znajdą się w tym automacie z jedzeniem. Natomiast od tego będzie zależała wysokość opłat za dzierżawę terenu pod Twój automat z jedzeniem. Z pewnością nie zarobisz w tym biznesie, jeżeli będziesz uważał, że wystarczy kupić automat z jedzeniem, włożyć tam towar i to będzie się samo sprzedawało. To tak nie działa. Dlatego warto skorzystać z naszych usług, a my już zadbamy o to, żeby automat z jedzeniem przynosił odpowiednie dochody.