Automaty dla sal weselnych

Automaty dla sal weselnych

Dlaczego warto wynająć automaty dla sal weselnych? Stolik, który jest wykorzystywany jako barek z najwyższej jakości alkoholami jest czymś całkowicie niezbędnym na Sali weselnej. Jednak coraz częściej wybieraną atrakcją przez Parę Młodą są obite skórą naturalną lub ekologiczną bary razem z pracującymi za nimi zawodowymi barmanami. Ich zadaniem jest podawanie gościom weselnym kolorowych drinków. Po kilku latach względnej stabilizacji oraz braku innowacyjnych rozwiązań w tej materii, coś się zmieniło w zakresie podawania gościom drinków.

Zachęcamy Cię do zapoznania się bliżej z tą nowością. Kilka lat temu na rynku pojawiły się tekie urządzenia. Zaczęły być bardzo pożądane przez Młode Pary. Każdy chciał mieć coś takiego na swoim weselu. Jeżeli już komuś się to udało, to pewnie zauważył, że jego goście na samym początku z bardzo dużą dozą nieufności podchodzili do takiego automatycznego baru. Przede wszystkim dlatego, że z początku nie byli oni przekonani o skuteczności takiego automatu. Nie do uwierzenia było to, że wystarczyło złożyć zamówienie, żeby za kilka sekund móc się cieszyć kolorowym drinkiem. Wizja była piękna, ale dla wielu zbyt cudowna, aby mogła być prawdziwa. A jak jest w rzeczywistości?

Automaty dla sal weselnych – troche historii i ekonomii

Pierwsze automaty dla sal weselnych weszły na rynek w 2018 roku. Jednak popularność oraz uznanie gości weselnych, zdobywają dopiero teraz. Ludziom zazwyczaj potrzeba trochę czasu, żeby mogli się przekonać do innowacyjnych rozwiązań. Można to zauważyć na forach i na grupach na Facebooku. Automaty dla sal weselnych zaczynają się cieszyć coraz większym powodzeniem i to jest dobry znak.

Na polskim rynku weselnych koszt zatrudnienia na wesele profesjonalnego barmana to około 1500 zł. Podaliśmy tutaj najniższą możliwą stawkę. Jednak zazwyczaj ta cena jest o wiele wyższa, w zależności od miejsca, w którym będzie wesele oraz od ilości gości. Do tego trzeba jeszcze zapłacić za poczęstunek. Ta przyjemność kosztuje od 250 złotych w górę, ale w porównaniu do wynajęcia profesjonalnego barmana, to są niewielkie kwoty.

Co jeszcze warto wiedzieć w tej kwestii? Przede wszystkim to, że do kosztów barmana oraz poczęstunku musisz jeszcze doliczyć cenę zakupu napojów. To w najlepszym przypadku kolejne 1000 złotych. Natomiast wynajęcie automatu do sali weselnej to koszt około 1000 zł. Do tego dochodzi jeszcze mniej więcej 500 zł za napoje. Czy oszczędzasz w ten sposób? Tak i to całkiem sporo, ponieważ nie musisz już organizować żadnego poczęstunku dla gości weselnych.

Automat do drinków na weselu – dlaczego warto go mieć?

W tym tekście postaramy się przekonać Cię, że warto zastanowić się nad wynajęciem automatu dla sali weselnej, jeżeli nie masz jeszcze precyzyjnie zaplanowanych wszystkich atrakcji na Twoim weselu. Czasami warto jest otworzyć się na coś nowego, nawet jeżeli jest to Twoje wesele, które siłą rzeczy będziesz pamiętał do końca swoich dni. Warto jest zaskoczyć czymś swoich gości weselnych i siebie.

Wiadomo, że wesele nie może być nudne, ponieważ wtedy zostanie źle zapamiętane. W dodatku warto się zainteresować automatami do sal weselnych również z tego względu, że dzięki nim możesz zaoszczędzić. Pewnie nawet więcej niż my tutaj wstępnie wyliczyliśmy, ponieważ ceny organizacji wesela i różnych atrakcji z nim związanych z każdym rokiem rosną.

Co jeszcze? Ogromnym plusem automatów do drinków do sal weselnych jest fakt, że są one bardzo łatwo dostępne. Wystarczy, że taki automat do sali weselnej podłączysz do gniazdka elektrycznego i uzupełnisz go o odpowiednie soki, syropy oraz alkohole i możesz go już używać bez żadnych komplikacji.

W dodatku taki automat do sal weselnych będzie działał przez całą imprezę, a Ty nie będziesz się już musiał martwić o jego zaopatrzenie, czy sprawne funkcjonowanie. Niezależnie od tego, ilu gości będzie na Twoim weselu oraz jak późno lub wcześnie opuszczą imprezę, zawsze będą mogli sobie przygotować za pomocą automatu dla sal weselnych doskonałego drinka albo po prostu wypić pyszny sok, jeżeli ich zadaniem jest odwiezienie kilku pozostałych gości weselnych.

Automaty dla sal weselnych – niewielkie rozmiary automatów do drinków

Kolejnym bardzo ważnym plusem dla automatów do sal weselnych są ich niewielkie gabaryty. Mobilne bary potrafią zajmować bardzo dużo miejsca na sali weselnej. Jeżeli Twoje atrakcje weselne, takie jak na przykład mobilny bar albo podświetlane napisy będą w praktyce zajmowały prawie połowę sali, to goście mogą nie być tym zachwyceni, ponieważ nie będą mieli miejsca na szaleństwa na parkiecie.

Dlatego warto jest zainwestować w urządzenia, które będą zajmowały o wiele mniej przestrzeni. Szczerze mówiąc mamy tutaj na myśli automaty dla sal weselnych. Zazwyczaj mają one kształt bardzo zbliżony do niewielkiego prostopadłościanu. Do miejsca zajmowanego przez automat dla sal weselnych musisz jeszcze doliczyć powierzchnię na stolik na lód oraz na szklanki. Automaty dla sal weselnych nie zastąpią w pełni barku z alkoholami i pomocy profesjonalnego barmana. Są one o wiele lepsze niż mobilne bary, które jak dotąd nie zdobyły zbyt wielu zagorzałych wielbicieli.

A co z ilością drinków wydawanych przez takie automaty vendingowe dla sal weselnych? Tutaj w tego rodzaju urządzeniu Twoi goście będą mieli do wyboru przykładowo jedno z czterech menu. W każdym takim menu znajduje się ponad dziesięć najpopularniejszych drinków. Zatem każdy Twój gość będzie mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Drinki różnią się między sobą przede wszystkim podstawowych użytym do nich alkoholem.