Automaty dla zakładów pracy

Automaty dla zakładów pracy

Automaty dla zakładów pracy, takie automaty vendingowe bardzo dobrze sprawdzają się we wspomnianym środowisku. Automaty dla zakładów pracy są najbardziej ekonomicznym i skutecznym sposobem dostarczania pracownikom produktów żywnościowych oraz napojów.

Coraz częściej polskie firmy decydują się na postawienie w swoich zakładach pracy automatów sprzedających. Napoje oraz produkty spożywcze dla pracowników mogą być w rozmaity sposób finansowane albo współfinansowane. Metoda dystrybucji napojów przez automaty dla zakładów pracy jest o wiele bardziej korzystna finansowo, gdy weźmie się pod uwagę wszystkie istotne aspekty.

Koszt napoju dla pracownika to tak naprawdę nie tylko sama kawa, ale również czas, który musi przeznaczyć na jej przygotowania. Jeżeli pracownik samodzielnie robi sobie kawę lub herbatę, to marnuje czas swojej przerwy. Związane jest to z zagotowaniem wody, przygotowaniem szklanki lub kubka, a następnie jej dokładnym umyciem. Do tych wszystkich kosztów musimy jeszcze dorzucić konieczność utrzymywania przez Ciebie odrębnych pomieszczeń oraz koszty zużytej energii elektrycznej.

Automaty dla zakładów pracy – profesjonalna obsługa  24h na dobę

Automaty dla zakładów pracy stanowią rozwiązanie tych wszystkich problemów pracodawcy. Takie maszyny vendingowe dla zakładów pracy działają przez 24 godziny na dobę. Jest to ważne w przypadku, gdy pracownicy pracują zmianowo i na przykład w nocy potrzebują się napić gorącej kawy, żeby dotrwać do rana. Kolejną zaletą automatu dla zakładów pracy jest fakt, że jest on zgodny z obowiązującymi przepisami sanitarnymi i nie potrzebuje zaangażowania właściciela. Możesz go postawić, gdzie tylko sobie to zamarzysz, nawet na hali produkcyjnej.

Instalowanie automatów vendingowych w zakładzie pracy

Firmom oraz zakładom pracy możemy zaoferować zainstalowanie automatów dla zakładów pracy na monety lub jeżeli będziesz zainteresowany taką opcją, to dofinansowanie napojów dla Twoich pracowników oraz dla potencjalnych klientów. Oferujemy bardzo wiele różnych metod współpracy. Jeżeli chcesz poznać szczegóły, to zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami.

Maszyny vendingowe dla zakładów pracy są montowane w taki sposób, żeby nie trzeba było do nich wrzucać żadnych monet. Natomiast rozliczenie wszystkich napojów i produktów żywnościowych następuje zgodnie z licznikiem porcji. Każdy automat dla zakładów pracy posiada właśnie tego rodzaju licznik. Raz w miesiącu komisyjne spisujemy stan liczników automatów dla zakładów pracy, a następnie wystawiamy fakturę.

Możemy również ustalić jednostkową cenę za wszystkie napoje albo rozliczać każdy z nich samodzielnie. To wszystko jest zależne od Twoich indywidualnych preferencji. My z pewnością się dopasujemy. Ceny napojów ustalane są indywidualne zgodnie z dostępnym asortymentem, przewidywanych zużyciem, używanymi produktami, ilością modeli oraz automatów.

Dlaczego warto kupić lub wynająć od nas autonat dla zakładu pracy?

Czym jeszcze wyróżniają się nasze automaty vendingowe dla zakładów pracy? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo ważny jest nieprzerwany dostęp do produktów spożywczych i napojów, takich jak na przykład kawa lub herbata na obszarze zakładu pracy.

Automaty dla zakładów pracy są czymś bardzo potrzebnym pracownikom. My zadbamy o to, żeby automat w Twoim zakładzie pracy działał bez żadnych przerw, czy niespodziewanych awarii. Nasza oferta umożliwia Ci dostęp do bardzo szerokiego asortymentu automatów dla zakładów pracy. Możesz taki automat dla zakładu pracy u nas kupić. Możesz wynająć razem z jego zamontowaniem oraz szybko działającą usługą posprzedażową oraz serwisową. W naszej firmie mamy ofertę automatów dla zakładów pracy, które wyposażymy w wybrane przez Ciebie produkty spożywcze i napoje.

Oferta automatów dla zakładów pracy

W naszej ofercie dla zakładów pracy mamy automaty do kawy, ekspresy do kawy i automaty. Wykorzystywane są one do dystrybucji przekąsek. Innowacyjne automaty dla zakładów pracy, mogą również serwować dania obiadowe. Dania będą od razu gotowe do spożycia albo takie, które będą wymagały tylko podgrzania w kuchence mikrofalowej, która powinna się znajdować dosłownie w każdej firmie w Polsce. Maszyny vendingowe dla zakładów pracy to doskonałe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa. Jednak w największym stopniu są one potrzebne w miejscach, w których występuje praca zmianowa. Na przykład w szpitalach albo w zakładach energetycznych.

Dlaczego automaty dla zakładów pracy stały się niezbędne w każdym przedsiębiorstwie.

Paradoks polega na tym, że tego dylematu nie rozwiązał ani powszechnie dostępny catering, ani dieta pudełkowa, ani dieta słoikowa. Jeżeli nie wiesz, o co chodzi w tej ostatniej, to już wyjaśniamy Ci. Ta dieta polega na przygotowywania dla siebie zdrowych i wysokokalorycznych posiłków na cały tydzień w ciągu jednego dnia.

Wydaje się, że mimo bardzo wielu prób skłonienia pracowników do tego, aby wszystkie posiłki spożywali przed ekranem komputera, to się nie udało. Nie ma w tym absolutnie niczego zaskakującego, ponieważ każdy z nas lubi zjeść obiad lub śniadanie w normalnych warunkach. Dlatego nie da się całkowicie zlikwidować pracownikom przerw śniadaniowych, ani obiadowych. Każdy lubi przy jedzeniu mieć chwilę odpoczynku od pracy i najlepiej jeszcze możliwość porozmawiania z innymi osobami z zakładu pracy.

Konieczność zorganizowania przerw na zjedzenie posiłków nie dotyczy tylko i wyłącznie fabryk. Tak samo jest również w przypadku szkół. Mimo że czasy się zmieniły to uczniowie nadal tradycyjnie przynoszą ze sobą drugie śniadanie, które będą mogli zjeść na tak zwanej długiej przerwie.

Nie od dzisiaj wiadomo, że uczniowie mają szczerze dosyć jedzenia ze szkolnych stołówek oraz sklepików. W dodatku w przypadku tych drugich czasami naprawdę bardzo ciężko jest zdążyć kupić sobie tam kanapkę i jeszcze ją zjeść, jeżeli cała przerwa trwa tylko kilka minut. W firmie, w zakładzie pracy oraz w szkole. We wszystkich tych miejscach automat vendingowy bardzo dobrze spełni swoją funkcję.