Automaty z napojami

Automaty z napojami / Automaty do napojów

Oferujemy automaty z napojami dla firm i instytucji publicznych. Automaty do napojów są maszynami sprzedającymi dopasowanymi do Twoich indywidualnych potrzeb. To tylko od Ciebie zależy, jakie napoje, znajdą się w Twoim automacie do napojów. Automaty do napojów zimnych są doskonałym rozwiązaniem, we wszystkich tych miejscach, w których niezbędne jest wydawanie dużej liczby napojów w jak najkrótszym czasie. W dodatku muszą być one we właściwym stopniu schłodzone. Nasze automaty z napojami zimnymi są odpowiednie do wydawania zarówno napojów w puszkach, jak i w butelkach.

Jakie napoje w automacie?

To od Ciebie tylko zależy, jakie produkty znajdą się w środku automatu. Proponujemy między innymi napoje gazowane (Coca-Colę), soki owocowe oraz wodę mineralną. Zaopatrzenie automatu z napojami zimnymi może być całkowicie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Automaty z napojami mogą przyjmować dowolną formę płatności. W naszej ofercie wynajmu mamy automaty do napojów na monety, karty z systemami wewnętrznymi klienta, między innymi z kartami pracowniczymi.

Automaty z napojami – jaki wygląd automatu?

Wygląd maszyny może być dopasowany do stylistyki wnętrza albo do Twoich indywidualnych wymagań. Jakie korzyści wiążą się z posiadaniem automatu do napojów? Pierwszą korzyścią jest to, że Twoi pracownicy mają dostęp do zimnych lub gorących napojów przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Drugą zaletą jest to, że to Ty jako właściciel firmy wybierać asortyment, który ma się znaleźć w automatach z napojami. Trzecią równie istotną zaletą jest to, że posiadanie automatu z napojami zwiększa motywację oraz satysfakcję z pracy pracowników. Czują się oni przez Ciebie docenieni. Na rynku vendingowym jesteśmy obecni już od ładnych paru lat.

Działalność naszego przedsiębiorstwa polega na rozwoju sieci automatów samosprzedających przeznaczonych do ciepłych oraz do zimnych napojów. W dodatku mamy też specjalne automaty, które są odpowiednie do wydawania różnego rodzaju przekąsek. Świadczymy usługi na terenie całej Polski.

Dlaczego warto wynająć automaty do napojów od naszej firmy?

Gwarantujemy Ci kompleksową obsługę automatów z napojami, ich obsługę oraz bardzo szybki i profesjonalny serwis. Jesteśmy firmą, która dopasowuje się do indywidualnych wymagań klientów. Potrafimy dostosować się do ich potrzeb oraz oczekiwań. Z branża vendingową jesteśmy związani już od bardzo wielu lat. W naszej ofercie znajdują się między innymi nowoczesne automaty samosprzedające do napojów. Jak widzisz nowoczesna technologia doskonale łączy się z różnego rodzaju maszynami, nie tylko z automatami do napojów. Zachęcamy do podpisania z nami elastycznej umowy vendingowej, która pozwoli nam optymalnie dopasować naszą usługę do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Automaty z napojami – serwis

Oferujemy również serwisowanie automatów do napojów. Nasza firma może pochwalić się błyskawicznym oraz profesjonalnym serwisem. Zatrudniamy w nim wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Każdy zatrudniony u nas pracownik posiada odpowiednie przeszkolenie w kierunku serwisowania automatów do napojów. W naszej ofercie znajdują się nie tylko automaty z drobnymi przekąskami i ze zdrową żywnością, ale również automaty do napojów, na przykład do kawy.

Z przyjemnością chcielibyśmy Ci zaprezentować nasze automaty do kawy, które są przeznaczone do sprzedaży doskonałej kawy ziarnistej albo instant. Oferowane przez naszą firmę sprzedające automaty do napojów to bardzo nowoczesne urządzenia. Jednocześnie chcielibyśmy tutaj bardzo mocno pokreślić, że nasze automaty do napojów są estetyczne oraz komfortowe w codziennej eksploatacji. Wyjątkowo dobrze dopasują się one do klimatu każdego miejsca. Z sukcesem możesz postawić taki automat do napojów na przykład na szkolnym albo na uczelnianym korytarzu, w szpitalu, w urzędzie, w nowoczesnym biurowcu. Wszędzie tam, gdzie warto jest dostarczyć pracownikom świeżą kawę, albo inne napoje, które zazwyczaj są sprzedawane w automatach z napojami.

Nowoczesność i wygoda

Automaty do napojów, dostępne w naszej firmie charakteryzują się nowoczesnością i wygodą. Dlaczego wszyscy tak chętnie korzystają z automatów vendingowych do napojów? Wynika to stąd, że są one komfortowe i dają możliwość błyskawicznego przygotowania w nich ulubionego napoju. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zawsze każdy ma czas na zaparzenie sobie kawy lub wyjście do sklepu po kanapki lub inną przekąskę, która na chwilę zaspokoi głów.

Użytkowanie automatów do napojów

Użytkowanie automatów do napojów daje możliwość zaoszczędzenia sporej ilości czasu. Jednocześnie pracownicy nie muszą rezygnować z możliwości wypicia ulubionego napoju. W automatach z napojami, czasami znajdują się również różnego rodzaju przekąski. Pragniemy w jak największym stopniu dopasować się do indywidualnych oczekiwań każdego naszego klienta. W związku z tym, do automatów z przekąskami dodaliśmy produkty związane ze zdrową żywnością. W dodatku zapewniamy Cię, że możesz u nas wybierać spośród wielu innych funkcjonalnych automatów do napojów, które są nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale również rewelacyjnie się prezentują od strony estetycznej.

Automaty do napojów sprawdzą się w każdej placówce

Automat do napojów jest jednym z najczęściej poszukiwanych elementów wyposażenia w budynkach użyteczności publicznej oraz w przestrzeni wspólnej. Jeżeli nie ma w danym miejscu automatu do napojów, to pracownik albo Twój klient jest zmuszony pójść do sklepu, poszukać najbliższej stacjo benzynowej lub restauracji. Jednak gdy jest tak, że ma on bardzo mało czasu, to zazwyczaj musi on całkowicie zrezygnować z pomysłu wypicia doskonałej kawy z automatu do napojów. Brak automatu do napojów może wywołać u Twojego klienta irytację, a co za tym idzie może mieć to negatywny wpływ na waszą dalszą współpracę. Automaty do napojów zrewolucjonizowały myślenie o samym procesie sprzedaży.