Maszyny vendingowe

Maszyny vendingowe

Maszyna vendingowa kojarzona jest najczęściej z możliwością kupienia kawy albo jakiegoś innego napoju lub niewielkich przekąsek. Takie myślenie o maszynach vendingowych oczywiście jest całkiem słuszne, ale chcemy Ci przypomnieć o tym, że nie są to jedyne dostępne możliwość. Maszyny vendingowe mogą sprzedawać o wiele więcej produktów. Bardzo popularne stały się w ostatnich latach niezwykle popularne stały się maszyny vendingowe z kanapkami, ze świeżymi produktami zawierającymi owoce albo ze zdrowymi przekąskami. Maszyny vendingowe z tego rodzaju asortymentem posiadamy między innymi my. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju maszyny vendingowe przeznaczone do prywatnych przedsiębiorstw. Dostarczamy obsługę dla  szkół, barów, szpitali albo innych instytucji, w których zagwarantowania przebywających w nich osobom dostępu do pożywienia i napojów jest bardzo ważne.

Maszyny vendingowe – zastosowanie

Jakie produkty mogą znaleźć się w maszynie vendingowej? Automaty vendingowe są odpowiednie do sprzedaży praktycznie każdego rodzaju asortymentu. Chodzi przede wszystkim o to, żeby określony produkt mógł zostać umieszczony w maszynie vendingowej. Jego wielkość musi pozwalać na to, żeby po kupieniu go przez klienta mógł on zamówiony przedmiot bardzo łatwo i szybko wyjąć z maszyny vendingowej. Bardzo wiele zależy tutaj od rodzaju maszyny vendingowej, z którą mamy do czynienia. Jednak strona praktyczna pokazuje, że maszyny z napojami czy przekąskami tak naprawdę mają bardzo mało ograniczeń. Bardzo często można spotkać na rynku omówione poniżej rodzaje maszyn vendingowych. Chcemy tutaj jednak bardzo mocno zaznaczyć, że my w naszej ofercie mamy tylko i wyłącznie maszyny vendingowe, które sprzedają kawy i przekąski. W praktyce oznacza to, że oferujemy między innymi automaty z napojami gorącymi. Często nazywane są one również kawomatami z uwagi na podstawowy produkt, który mogą Państwo za ich pośrednictwem kupić.

Kawowe maszyny vendingowe

Maszyny vendingowe kawowe są największą grupą automatów vendingowych. Są one najchętniej kupowane zarówno przez firmy, jak i przez instytucje publiczne. Jednak wśród tego rodzaju maszyn vendingowych mogą Państwo znaleźć nie tylko automaty do kawy. Z reguły w naszych maszynach vendingowych mogą Państwo również kupić czekoladę, różnego rodzaju herbatę, mleko albo nawet zupę.

Ze względu na potrzebę zapewnienia serwowanych napojom oraz zupom właściwej temperatury automaty vendingowe powinny być na stałe podłączone do źródła zasilania. Czyli do sieci energetycznej i do źródła wody. Jednak chcemy tutaj zauważyć, że najnowocześniejsze maszyny vendingowe z naszej oferty są wyposażone we wbudowane filtry do wody. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że w niektórych sytuacjach, nie mają Państwo możliwość podłączenia maszyny vendngowej do sieci wodociągowej ze względu na specyfikę infrastruktury miejsca, w którym konkretna maszyna vendingowa ma zostać ustawiona. W takiej sytuacji maszyny vendingowe przeznaczone do kupowania w nich napojów gorących mogą zostać wyposażone w dodatkowy zbiornik na wodę. Znajduje się on oczywiście wewnątrz maszyny vendingowej. Dzięki temu można postawić takie urządzenie, gdzie tylko sobie Państwo tego zażyczą bez względu na to, gdzie znajdują się przyłącza do sieci wodno-kanalizacyjnej.

Maszyny vendingowe z jedzeniem i z zimnymi napojami.

Maszyny vendingowe, które sprzedają tego rodzaju produkty również są niezwykle popularne w ostatnim czasie. Bardzo często mogą Państwo kupić w nich na przykład kanapki, sałatki, zdrowe przekąski albo zupy instant. Na wynajęciem albo kupno automatu z jedzeniem powinni się zdecydować Państwo, jeżeli prowadzą Państwo zakład pracy. Dzięki temu będą mieli Państwo możliwość zagwarantowania swoim pracownikom na przykład smacznych oraz zdrowych posiłków przy jednoczesnym pozytywnym wpływie na efektywność pracy. Chodzi nam o to, że dzięki maszynom vendingowym, przerwy pracowników na zjedzenie posiłku stają się o wiele krótsze.

Jak wyglądają maszyny vendingowe?

Maszyny vendingowe również bardzo często są przeszklone. To sprawia, że Twój pracownik będzie mógł bardzo dobrze obejrzeć wszystkie produkty, zanim zdecyduje się na jeden z nich. Kolejnym bardzo popularnym rodzajem maszyn vendingowych są te z zimnymi napojami. Tego rodzaju maszyny często potocznie nazywane są puszkowcami. Od razu powiemy Państwu, że maszyny z napojami zimnymi dają znacznie większe możliwości ich użytkownikom niż maszyny vendingowe, które sprzedają na przykład jedzenie lub napoje gorące. Ze względu na swoje przeznaczenie maszyny vendingowe z napojami zimnymi są wyposażone w specjalny system chłodzący. Dzięki niemu produkty, które są zamknięte w maszynie vendingowej jednocześnie przez cały czas, są utrzymywane w określonej przez Państwo temperaturze.

Jednak tutaj jedna bardzo ważna uwaga. Tego rodzaju maszyna vendingowa zawsze musi być podłączona do sieci energetycznej. Oprócz asortymentu typowego dla tego rodzaju maszyn vendingowych, czyli na przykład zimnych napojów w puszkach lub w butelkach. W tym urządzeniu można sprzedawać również bardzo wiele innych produktów, które lubią chłód, na przykład lakiery do paznokci, dezodoranty w aerozolu, czy cygara. Jak sami Państwo widzą tego rodzaju maszyny vendingowe otwierają zupełnie nowe perspektywy.

Maszyny vendingowe do wody

Te dosyć proste w swojej obsłudze maszyny vendingowe mają dosyć wąską specjalizację. Mimo to możemy zauważyć, że tego typu maszyny vendingowe również są dość popularne wśród naszych klientów. Polecamy je między innymi do biur, do urzędów oraz do pozostałych obiektów użyteczności publicznej. Wszystkie wymienione tutaj miejsca potrzebują ciągłego dostępu do wody. Dystrybutor wody jest takim urządzeniem, z którego chętnie skorzysta każdy pracownik biura. Maszyny vendingowe do wody zazwyczaj posiadają wbudowany filtr. Dzięki temu kupowana z niego woda spełnia najwyższe normy jakości. Muszą Państwo jednak pamiętać tutaj o systematycznej wymianie filtrów do wody.