Automaty z przekąskami

Automaty z przekąskami

Sprzedające automaty z przekąskami. Automaty vendingowe to automaty samosprzedające. Jeżeli szukasz sprzedających automatów z przekąskami, które będziesz mógł postawić w swoim sklepie, w galerii handlowej, w zakładzie pracy lub w innej instytucji użyteczności publicznej, to doskonale trafiłeś. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w ustawianiu, obsługiwaniu oraz serwisowaniu automatów samosprzedających, do kawy, do innych napojów oraz oczywiście do przekąsek. Atomaty vendingowe, czyli automaty samosprzedające, które są dostępne w naszej ofercie to sprzęt o najwyższej jakości.

Nowoczesne wzornictwo automatów z przekąskami

Automaty z przekąskami pochodzące od naszej firmy zawsze są sprawne i charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem. Sprawdzą się w każdym wybranym przez Ciebie miejscu publicznym. Automaty samosprzedające z przekąskami są szansą na Twój zarobek. W dodatku będziesz mógł zapewnić Twoim klientom i pracownikom dostęp do różnego rodzaju przekąsek, czy napojów. Nasza firma działa na terenie całej Polski. Automaty z przekąskami ustawiamy w miejscach, w których na co dzień przewijają się bardzo duże ilości ludzi. Te automaty z przekąskami są wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu.

Niewielkie gabaryty – oszczędnośc miejsca w firmie

Charakteryzują się dość niewielkimi gabarytami, więc łatwo będzie Ci znaleźć na nie miejsce w Twojej firmie. Gdy ustawisz automat z przekąskami przy ścianie, to nie będzie on blokował przejścia, ani utrudniał korzystania z niego. Nad niezawodnym funkcjonowaniem oferowanych przez nas automatów z przekąskami przez cały czas czuwają nasi serwisanci. Są oni odpowiedzialni również za dostarczanie i ustawienie sprzętu. W dodatku ich zadaniem jest uzupełnianie przekąsek w automacie. Proponowane przez naszą firmę automaty do sprzedaży przekąsek są perfekcyjne w swojej niezawodności i prostocie. Dzięki temu doskonale sprawdzą się na przykład w galerii handlowej, w centrum targowo-konferencyjnym oraz w placówkach edukacyjnych, przedsiębiorstwach i urzędach.

Czym jeszcze wyróżniają się nasze automaty z przekąskami? Nasze usługi vendingowe są skierowane między innymi do firm, które pragną zadbać o komfort pracy swoich pracowników i zapewnić im nieprzerwany dostęp do ulubionych smakołyków. Poza automatami w przekąskami w naszej ofercie mamy automaty do kawy. Gdy zdecydujesz się na postawienie ich obok siebie na biurowym korytarzu, to pracownik będzie miał możliwość w przerwie w pracy jeść ulubionego batonika i popić go wyśmienitą w smaku kawą. Dzięki temu taka przerwa na lunch od razu staje się przyjemniejsza, w dodatku powrót do obowiązków służbowych nie wydaje się już taki straszny.

Automaty samosprzedające z przekąskami

W automatach do kawy pracownik poza kawą może kupić na przykład gorącą herbatę, czekoladę, zupę, czy zimny napój. W zależności od pory roku pewnie zapotrzebowanie na poszczególne produkty będzie się zmieniało. Automaty samosprzedające z przekąskami mają w swoim wnętrzu ukryte takie produkty jak na przykład: batony, ciastka, cukierki lub paluszki. Zajmujemy się prawidłowym ustawianiem wszystkich automatów samosprzedających. Serwisujemy je i uzupełniamy w nich brakujące produkty.

Nasi pracownicy troszczą się o to, żeby wszystkie nasze automaty z przekąskami oraz pozostałe nieustannie pracowały bez żadnych awarii. Nasze automaty z przekąskami zazwyczaj ustawiamy w dużych przedsiębiorstwach, w centrach handlowych, w szkołach, na uczelniach, w urzędach lub w fabrykach. Jakie przekąski są dostępne w naszych automatach z przekąskami? Ogólnie rzecz biorąc można je podzielić na kilka kategorii. Do pierwszej kategorii zaliczamy spożywcze przekąski. Ten temat jeszcze bardzo szczegółowo omówimy w dalszej części tego tekstu. Teraz chcielibyśmy zająć się kwestią tego, gdzie najlepiej jest postawić automat vendingowy.

Automaty z przekąskami – najważniejsze zalety

Automaty z przekąskami są bardzo dobrym wyborem do miejsc, w których zazwyczaj przebywa bardzo dużo ludzi. Można tutaj wymienić na przykład różnego rodzaju poczekalnie oraz bufety. Gwarantują one całkowitą swobodę, ponieważ nie zajmują zbyt wiele miejsca. Natomiast każdy może w ciągu kilkunastu sekund kupić sobie w nich ulubioną przekąskę. Przedni panel z automatach z przekąskami w całości jest wykonany ze szkła. Dzięki temu każdy może zobaczyć jakie produkty są w danej chwili dostępne.

Automaty sprzedażowe z przekąskami są również wyposażone w dotykową klawiaturę i ciepłokrystaliczny ekran. Dzięki temu bardzo łatwo jest robić w nich zakupy. Chcemy jeszcze tutaj dodać, że powierzchnia automatów z przekąskami jest całkowicie gładka. Automaty z przekąskami z naszej firmy dają możliwość błyskawicznej sprzedaży zarówno ciepłych, jak i zimnych przekąsek. Mamy tutaj na myśli między innymi: chipsy, ciasteczka, paluszki, a nawet napoje.

Wszystkie te przekąski są bardzo chętnie wybierane przez klientów i pracowników. Automaty z przekąskami są bardzo dobrym wyborem do każdego wnętrza. Są zarówno eleganckie, jak i mogą przynosić całkiem niezłe zyski.

Co możesz znaleźć w automacie z przekąskami?

Jeżeli chodzi o przekąski spożywcze, to warto tutaj wymienić między innymi takie produkty jak: batony, chipsy, paluszki, ciastka, cukierki, gumy do żucia, gorące kubki, soki w kartonikach oraz kanapki. W automatach z przekąskami czasami również znajdują się chusteczki lub tabletki, na przykład na ból głowy.

Napoje możemy rozdzielić ze względu na pojemność puszki. W puszcze 0,33 litra znajdują się takie napoje jak: Coca-Cola, Pepsi, czy Ice Tea. Natomiast w puszce 0,25 litra mogą być napoje energetyzujące. Można wśród nich wymienić takie napoje jak: Energy Drink, Red Bull, czy Tiger. W automatach z przekąskami są również butelki o pojemności 0,5 litra. Możesz w nich znaleźć następujące napoje: wodę, Coca-Colę, Pepsi lub Lipton. Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą, w celu ustalenia szczegółów współpracy.