Automaty obiadowe

Automaty obiadowe

W naszej ofercie posiadamy automaty obiadowe dla firm oraz dla instytucji publicznych. Automaty obiadowe są maszynami sprzedającymi, które możemy dopasować do Twoich indywidualnych potrzeb. To od Ciebie zależy, jakie dania znajdą się w maszynie do wydawania obiadów oraz jak będzie wyglądał sam automat.

Automaty obiadowe – automatyczna stołówka dla pracowników

Automaty obiadowe pełną rolę zautomatyzowanej stołówki pracowniczej. Za sprawą dostępności dań przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, mogą one zarówno uzupełniać ofertę firmowej stołówki, w godzinach, w których nie jest ona dostępna. Czasami automaty obiadowe mogą nawet całkowicie zastąpić stołówkę pracowniczą. Automaty obiadowe są niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem. Przede wszystkim z uwagi na ich małą energochłonność.

Drugim argumentem za automatami obiadowymi jest to, że nie ma konieczności zatrudniania pracowników do wydawania posiłków. Automaty obiadowe z daniami gotowymi mogą wydawać wybrane posiłki z oferty dostępnej na naszej stronie internetowej. Produkty, które znajdują się w automatach obiadowych są już gotowe do spożycia lub wymagają krótkiego pogrzania ich w mikrofalówce. To sprawia, że pracownicy mogą się cieszyć pożywnymi posiłkami niezależnie od pory dnia, a nawet na nocnej zmianie.

Automaty obiadowe  – różne opcje wyboru

Zarówno wygląd automatu obiadowego, jak i dostępne w nim metody płatności mogą być dopasowane do Twoich wymagań. Dostępne w naszej ofercie automaty obiadowe mogą przyjmować gotówkę, karty płatnicze albo płatności przez aplikacje mobilne. Mogą być one również połączone z wewnętrznymi systemami w firmie, na przykład z kartami pracowniczymi. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie automatów obiadowych dla przedsiębiorstw, niezależnie od liczby pracowników. Jednak chcemy tutaj również zastrzec, że najbardziej opłacalne jest umieszczenie automatów obiadowych w firmach, które zatrudniają powyżej 500 pracowników.

Korzyści z wynajęcia automatu obiadowego

Jakie korzyści daje wynajęcie automatu obiadowego? Przede wszystkim warto tutaj pokreślić, że jest bardzo wiele zalet użytkowania automatów obiadowych w Twojej firmie. Pierwszą z nich jest to, że dzięki takiemu automatowi obiady są dostępne przez 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu.

Drugą zaletą jest to, że to Ty wybierasz produkty, które mają zostać umieszczone w automacie obiadowym, a trzecią zaletą jest fakt, że automaty obiadowe są pewnego rodzaju substytutem stołówki pracowniczej. Automaty obiadowe czasami również nazywa się obiadomatami. Automaty obiadowe są przeznaczone do serwowania dań gorących. Działają błyskawicznie, całodobowo i można je postawić w każdym miejscu.

Zajmujemy się prowadzeniem sieci automatów obiadowych w Polsce. W naszej działalności stosujemy zaawansowane technologiczne automaty obiadowe samosprzedające, pochodzące od renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie automaty obiadowe wyprodukowane przez liderów w branży najbardziej nowoczesnych automatów obiadowych. Zajmujemy się również sprzedażą i wynajmem automatów obiadowych. Obsługujemy bardzo wiele firm z Polski.

Realizujemy również projekty duże, wielooddziałowe, sezonowe, oraz projekty, w których jest tylko jeden automat obiadowy. Niezależnie od Twoich potrzeb, zachęcamy Cię do zgłoszenia się do nas.

Wynajem automatów obiadowych do serwowania dań gorących

Wynajem automatów obiadowych do serwowania dań gorących wiąże się z bardzo wieloma korzyściami. Dzięki nim możesz całodobowo zaoferować swoim pracownikom gorące posiłki. Nasza oferta jest skierowana również do szkół i przedszkoli, ponieważ uczniowie potrzebują obiadów, a nie zawsze jest odpowiednia ilość miejsca do tego, żeby zorganizować w szkole stołówkę.

Kolejną korzyścią z wynajmu automatu obiadowego jest to, że dzięki nim możesz zaoferować swoim pracownikom posiłki regeneracyjne, czyli profilaktycznie. Zgodnie z kodeksem pracy jest to Twoim obowiązkiem. Wydanie obiadu z automatu obiadowego może być również formą pozapłacowych benefitów pracowniczych.

Dzięki automatom obiadowym, możesz wydawać gorące posiłki w miejscach, w których nie ma do tego przestrzeni, ani możliwości. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat automatów obiadowych, to zachęcamy do skontaktowania się z nami. Zapewniamy Cię, że Twoi pracownicy dzięki automatom obiadowym mogą zjeść pełnowartościowy, świeży oraz gorący posiłek o dowolnej porze dnia i nocy.

Innowacyjne rozwiązanie

Automaty obiadowe są bardzo innowacyjnymi maszynami sprzedającymi na polskim rynku. Pozwalają one zaserwować obiad bez udziału innych pracowników nawet dla 100 osób w ciągu 10 minut. Automaty obiadowe są rewolucją na rynku zbiorowego żywienia pracowników.

Na czym polega rewolucja w świecie automatów obiadowych?

Jeszcze niedawno automaty vendingowe kojarzyły się przede wszystkim ze sprzedażą zimnych albo gorących napojów oraz przekąsek. Jednak wprowadzenie na rynek automatów obiadowych pokazało, że automaty sprzedażowe mogą być wykorzystywane na o wiele szerszą skalę, przede wszystkim w zakładach pracy. W wielu przedsiębiorstwach żywienie pracowników jest problemem. Odnosi się to do znacznej części firm, w szczególności dużych oraz średnich. Przyczyn takiej sytuacji jest kilka.

Warto wśród nich wymienić między innymi: niedostateczną liczbę placówek pracowniczych, ograniczenia logistyczne odnoszące się do ich organizacji, brak dostępu pracowników do pełnowartościowych posiłków w niewielkiej odległości od miejsca pracy lub cateringu. Dzięki automatom obiadowym, możemy rozwiązać praktycznie wszystkie problemy, które zrodziły się w zakresie prawidłowego żywienia pracowników.

Cały ten pomysł polega na tym, żeby połączyć ze sobą trzy elementy. Pierwszym z nich jest specjalna maszyna, czyli automat obiadowy, który wydaje pracownikowi zamówiony wcześniej posiłek. Drugim elementem jest system płatności bezgotówkowych, a trzecim dostawca posiłków. Najczęściej są to restauracje lub firmy cateringowe. Dzięki wiedzy o tym, jakie posiłki znajdują się w automacie obiadowym, pracownik może określić, co będzie jadł w pracy przez kolejne dni. Wybór konkretnego dania jest zależny od gustu i nastroju pracownika.