Dystrybutory do wody

Dystrybutory do wody

W naszej ofercie posiadamy dystrybutory do wody oraz do wody gazowanej z filtrem wody. Dystrybutory wody najczęściej możesz spotkać, tak samo jak automaty vendingowe w przestrzeniach biurowych, w miejscach obsługi klientów oraz w domach prywatnych. Chociaż w tych ostatnich miejscach są one cały czas najmniej popularne. Dystrybutory z filtrem wody, które są podłączone do wodociągu coraz częściej mogą zastąpić również modele butlowe. Te drugie trochę wychodzą z mody ze względu na to, że po dłuższym użytkowaniu stają się one po prostu nieopłacalne. Trzeba często wymieniać butle z wodą. Z tego względu najbardziej korzystnym dla Twojego portfela i środowiska naturalnego rozwiązaniem będzie zainstalowanie dystrybutora filtrującego, który będzie zasilany wodą z wodociągu.

Dystrybutory filtrujące

Dystrybutory filtrujące podają wodę w nieograniczonych ilościach przez 24 godziny na dobę. W dodatku jest to woda odpowiednio przefiltrowana. Dystrybutory do wody są dostępne w wersji z wodą gazowaną oraz z wodą niegazowaną.  Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Podpowiemy Ci również, jaki dystrybutor do wody będzie najlepszym wyborem do Twojego domu lub biura. Dystrybutor z filtrem wody jest związany z dwa razy niższymi kosztami użytkowania. Wybierając taki dystrybutor do wody możesz zaoszczędzić nawet 3000 zł roczne w porównaniu do dostawy wody w butelkach. Jeżeli szukasz automatu do wody gazowanej, to również znajdziesz go w naszej ofercie. Zachęcamy Cię do zakupu od naszej firmy dystrybutora do wody, ponieważ w naszej ofercie mamy modele najnowszej generacji.

Dystrybutory do wody perfekcyjny dodatek do biura

Dystrybutory do wody są perfekcyjnym dodatkiem do biura. Właściwe nawodnienie jest bardzo ważne do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Regularne uzupełnianie płynów powoduje, że zmysły są dużo bardziej wyostrzone. Natomiast człowiek nie czuje się senny. Jeżeli masz potrzebę skorzystania z poboru ciepłej wody, to nasze bezbutlowe dystrybutory do wody również posiadają tego rodzaju funkcję. W porównaniu z modelami butlowymi, dystrybutory filtrujące są wyposażone w system grzania, który będzie wystarczający na przykład do zaparzenia sobie zielonej herbaty.

Dystrybutory do wody gazowanej

Dystrybutory do wody gazowanej są niezwykle funkcjonalne. Nowoczesnym dodatkiem, który coraz częściej możesz zobaczyć w przestrzeniach biurowych jest bezbutlowy dystrybutor do wody. Bardzo duży wybór modeli umożliwia dopasowanie dystrybutora do wody do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Wiele z nich ma jeszcze inne funkcje niż tylko podawanie wody ciepłej i zimnej. Modele dystrybutorów do wody z wbudowanym systemem CO2 umożliwiają otrzymanie orzeźwiających, gazowanych napojów z wody niegazowanej.

Jakie zalety ma sposiadanie dystrybutora do wody w firmie?

Czy dystrybutor wody do firmy będzie dobrą inwestycją? Oczywiście, że tak. Posiadanie dystrybutora do wody w firmie podnosi efektywność pracy wszystkich pracowników. W dzisiejszych czasach, gdy większość zawodów związana jest z koniecznością wielogodzinnej pracy przy komputerze, błyskawiczny i bezpośredni dostęp do wody zaczyna być czymś absolutnie niezbędnym. Nowoczesne dystrybutory do wody dostarczają przefiltrowaną wodę, która zależnie od modelu filtrów może być udoskonalona o zawartość różnego rodzaju substancji. W ciągu dnia wiele witamin i minerałów jest wypłukiwanych z ludzkiego organizmu. Niezbędne jest ich uzupełnianie.

Dystrybutor do wody – uatrakcyjnienie przestrzeni w firmie

Dystrybutor do wody jest wartym uwagi urządzeniem nie tylko ze względu na jego wysoki poziom funkcjonalności.  Innowacyjne modele dystrybutorów do wody charakteryzują się tym, że mają wyjątkowe wzornictwo, które od czasu przyciąga wzrok, zarówno klientów, jak i Twoich pracowników. Dystrybutor do wody sprawia, że każda przestrzeń biurowa sprawia wrażenie bardziej uporządkowanej i profesjonalnej. Dzięki temu dystrybutory do wody mają jeszcze jedną niezwykle istotną zaletą. Bez problemu będziesz je mógł dopasować absolutnie do każdego wystroju wnętrza. W dodatku taki dystrybutor do wody będzie stanowił doskonały sposób na wykończenie biurowego wystroju. Przejdźmy teraz do kolejnej ważnej kwestii.

Wydajne dystrybutory do wody

Nowoczesne dystrybutory do wody są o wiele wydajniejsze niż tradycyjne butlowe odpowiedniki. Ważne jest też to, że gdy nadejdzie czas na wymianę filtra, to w większości modeli dystrybutorów do wody będziesz mógł to zrobić samodzielnie bez naszej pomocy. W dodatku będzie to trwało tylko chwilę, co jest bardzo ważne w dużych biurach, w których zapotrzebowanie na wodę jest nieustanne i dystrybutor powinien być przez cały czas w stu procentach sprawny. Dystrybutory do wody mają również tę zaletę, że nie wymaga on pomocy specjalistów przy montażu. W komplecie z urządzeniem otrzymujesz cały potrzebny zestaw instalacyjny.

Czy dystrybutor do wody jest odpowiednim urządzeniem tylko do firmy?

Dystrybutory do wody posiadają różnorodne zastosowania. Nie są przeznaczone tylko i wyłącznie do postawienia ich w biurze. Przykładowo dystrybutor do wody fontannowy jest najlepszym możliwym rozwiązaniem do szkół oraz do przedszkoli. Dzięki niemu możesz zapewnić najmłodszym dostęp do naprawdę czystej wody, co korzystnie wpłynie na stan ich zdrowia. Tego rodzaju dystrybutory do wody są bardzo często spotykane w szkołach zachodnich. W Polsce jest to początkujący trend, ale ciągle się rozwija, co nas bardzo cieszy.

Dystrybutory do wody do domu

Chcielibyśmy tutaj jeszcze dodać, że nowoczesne dystrybutory do wody mogą być świetnym rozwiązaniem również w przestrzeni domowej. Warto mieć taki dystrybutor do wody, na przykład w swojej kuchni. Dystrybutor do wody polecamy w szczególności tym osobom, które pragną poprawić swoje dotychczasowe instalacje wodno-kanalizacyjne, a jednocześnie nie przeprowadzać kapitalnego remontu w domu. Dystrybutory butelkowe stały się pewnego rodzaju symbolem nowoczesności. Ich występowanie w przestrzeni firmowej świadczy o tym, że konkretna instytucja się rozwija i dba o komfort pracy swoich pracowników. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, w celu poznania bardziej szczegółowej oferty.

Dystrybutor  WL 100

Unikatowy i kompaktowy dyspenser z gamy dystrybutorów. Oszczędny i efektywny system chłodzenia POU zastosowany w dystrybutorze zapewnia przefiltrowaną, wysokiej jakości wodę w każdym miejscu pracy. Idealnie dopasowany do mniejszych biur i zakładów pracy. Dystrybutor  wykorzystuje system filtracji oparty na węglu aktywnym co sprawia, że woda jest zawsze świeża i oferuje doskonały smak. Powyższy dystrybutor do wody oferuje wodę: zimną lub gorącą.

"Dystrybutory

Dystrybutor  WL 2

Dystrybutor WL2 wykorzystuje najnowszy system powłoki antybakteryjnej oraz jest wyposażony w lampę UV -system Firewall™ usuwający każdą istniejącą bakterię zawartą w wodzie. Ten dystrybutor  oferuje wodę gorącą lub zimną Innowacyjna technologia została zaprojektowana w celu dostarczenia Państwu krystalicznie czystej wody.

 

"Dystrybutory

Dystrybutor WL3 Gaz

Dystrybutor gwarantuje najwyższą jakość wody i doskonałą wydajność. wody gorącej lub zimnej oraz gazowanej. Osłona dyspensera utrzymuje dysze wolną od zanieczyszczeń zewnętrznych jak i oczyszcza wodę przy nalewaniu do kubka, dając krystalicznie czystą wodę za każdym razem.

"Dystrybutory