Automaty dla instutucji

Automaty dla szpitali, miejsc publicznych, basenów, lodowisk, hal sportowych

Nasze automaty obsługują również klientów indywidualnych w szpitalach, na basenach i lodowiskach, halach sportowych, dworcach kolejowych czy też dworcach autobusowych.

Współpraca polega na instalacji urządzenia we wspólnie ustalonym i wybranym miejscu, które jest odpowiednie pod względem możliwości technicznych i wizualnych do otoczenia, w którym będzie użytkowane. Wspólnie wybieramy asortyment, który będzie dostępny w automatach, a także ustalamy warunki współpracyObsługa serwisowa, jak również uzupełnianie maszyn produktami dostępnymi do sprzedaży, leży po stronie naszej firmy.Nasi serwisanci zadbają również o utrzymanie czystości  w miejscu pracy automatu.

Asortyment, dostępny w automatach vendingowych jest zawsze odpowiednio dopasowany do potrzeb naszych klientów, a przede wszystkim do miejsca.

Biorąc pod uwagę najnowocześniejsze rozwiązania jesteśmy w stanie obsługiwać klientów poprzez maszyny vendingowe stojące na zewnątrz, które są zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych i zewnętrznych.

Kawy które możemy zaproponować, to kawy ziarniste jak również kawy instant.

Nasi przykładowi partnerzy