Dystrybutory filtrujące wodę

Dystrybutory filtrujące wodę.Dystrybutory filtrujące wodę

Dystrybutory filtrujące wodę to jedna z wielu ofert naszej firmy. Oferta naszych dystrybutorów filtrujących wodę stale się poszerza, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Dostarczamy funkcjonalny, energooszczędny produkt o ciekawej stylistyce wraz z profesjonalnym serwisem w czasie jego użytkowania. Naszym celem jest dotarcie do świadomości jak największego grona  odbiorców aby przypomnieć, że woda jest podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nasze dystrybutory przyczynią się do poprawy jakości Twojego życia poprzez nieograniczony ale bezpieczny dostęp do czystej i świeżej wody.

Oferowane przez nas urządzenia są stale podłączane do sieci wodnej,

Dystrybutory filtrujące wodę - Dystrybutor WL2
Dystrybutory filtrujące wodę

dzięki czemu mają Państwo ciągły dostęp do świeżej, a przede wszystkim zdrowej wody pitnej.

Technologia oraz filtry zastosowana w dystrybutorach oraz dają możliwość poprawy smaku i zapachu wody, zachowując tym samym równowagę niezbędnych składników mineralnych.

Jak współpracujemy?

Nasza firma instaluje odpłatnie urządzenia u swoich klientów. Współpraca odbywa się na zasadzie wynajęcia urządzenia od naszej firmy. Oferujemy dodatkowo szkolenie z zakresu obsługi. Po naszej stronie leży dezynfekcja i serwis techniczny urządzeń.

W każdej chwili możecie Państwo uzyskać niezbędne informacje.

Dodatkowo dla klientów, którzy będą współpracować z nami w tym zakresie, przygotujemy specjalną ofertę na zakup kubeczków niezbędnych w dystrybutorach.