Automaty z kanapkami

Automaty z kanapkami

W naszej ofercie mamy automaty z kanapkami codziennie świeże kanapki. Dostępne dla każdego przez 24 godziny na dobę. Oferowane przez nas kanapki są nie tylko smaczne, ale również zdrowe. Proponujemy Ci automaty z kanapkami, które zaspokoją każdy głód. Wyśmienite połączenia i składniki. Kanapki, które umieszczamy w naszych automatach są zawsze świeże i pasujące do bardzo wielu gustów kulinarnych. tekst

Szybko i sprawnie – kanapka z automatu

Za sprawą automatów vendingowych z kanapkami codzienne dostarczanie przekąsek odbywa się błyskawicznie i komfortowo, zarówno dla nas, jak i dla Ciebie. Lokalni producenci dostarczają każdego dnia, właściwą często wiążącą się z podpisaną z nami umową, ilość kanapek. Umożliwiamy również dystrybucję posiłków obiadowych. Gwarantujemy, że nasze kanapki są naprawdę pyszne. Pierwszą i największą ich zaletą jest smak. Składniki stosowane przy produkcji kanapek są starannie wyselekcjonowane. Odbieramy je tylko i wyłącznie od tych dostawców, którzy są gwarancją doskonałej jakości składników. To powoduje, że nasze kanapki można uznać za wyjątkowe. Wiemy również, jak ważne jest to, żeby kanapki z automatów vendingowych były estetyczne.

Pakowanie naszych produktów odbywa się przy użyciu maszyn do pakowania próżniowego. To sprawia, że nasze kanapki przez bardzo długi czas zachowują świeżość. Natomiast po wyjęciu ich z opakowania są od razu gotowe do spożycia, niezależnie od pory dnia i nocy. Jest to szczególnie ważne dla pracowników, którzy pracują na nocną zmianę. Zaletą automatów z kanapkami jest to, że kanapki są w nich zawsze dostępne. Osobiście o to zadbamy.

automaty z kanapkami
Automaty z kanapkami

Automaty z kanapkami – dla firm

Nasze kanapki są bardzo dobrym rozwiązaniem dla firm, które używają automatów z kanapkami vendingowych z uwagi na dostosowanie ich wyglądu i wielkości. Automaty z kanapkami oferujemy również dla odbiorców detalicznych. Czym jeszcze charakteryzują się nasze vendingowe automaty z kanapkami? Zajmujemy się wynajmem automatów z kanapkami. Dzięki naszej pomocy masz zagwarantowany dostęp do napojów, świeżych przekąsek, kanapek oraz obiadów, które pracownicy będą mogli sobie szybko odgrzać. Posiadamy najwyższej klasy automaty z kanapkami. Wyróżniają się one eleganckim i estetycznym wyglądem, który będzie bardzo dobrze pasował absolutnie do każdego wnętrza.

Dla kogo jeszcze automaty do sprzeday kanapek?

Do kogo jest skierowana nasza oferta automatów z kanapkami? Nasze usługi przeznaczamy dla: biur i zakładów pracy, w tym przedsiębiorstw ze zmianowym trybem pracy, szkół, uczelni, budynków użyteczności publicznej, obiektów sportowych, szpitali. Można tak wymieniać jeszcze długo. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i czujesz, że automaty z kanapkami, to coś dla Ciebie, to zachęcamy do skontaktowania się z nami. Przekąski oraz dania serwowane w automatach z kanapkami zawsze są świeże i zdrowe. W dodatku mają bardzo atrakcyjne ceny. Z pewnością wzbudzą zainteresowanie Twoich klientów i pracowników. Będą też dla nich dużym udogodnieniem.

Jakie potrawy mogą się znaleźć w naszych automatachz kanapkami?

W naszych automatach z kanapkami znajdziesz bardzo duży wybór różnego rodzaju kanapek, tortilli, wrapów oraz innych przekąsek, które są doskonałą propozycją na lunch albo drugie śniadanie. Z pewnością są one w stanie zaspokoić pierwszy głód. Mamy bardzo wiele kategorii kanapek. Kompozycji może być tyle, ile ludzkich gustów. Wśród kanapek możemy wyróżnić między innymi kanapki z: wędliną, szynką, serem żółtym, jajkiem, pastami, bekonem, polędwicą, wędzonym kurczakiem lub kiełbasą żywiecką.

Lunch i drugie sniadanie z automatu z kanapkami

W naszej ofercie posiadamy również kanapki przygotowywane ze zdrowego, wieloziarnistego pieczywa, z bardzo małą ilością glutenu. Rozumiemy, że nie każdy może go spożywać. W takim automacie z kanapkami możesz również umieścić na przykład: hamburgery i cheesburgery, tortille i wrapy, pierogi z różnym nadzieniem oraz różne zestawy obiadowe do podgrzania. Dobrym pomysłem na lunch lub drugie śniadanie są również sałatki, na przykład: grecka, z kurczakiem, włoska albo z łososiem.

Dania obiadowe z automatu

A jakie dania obiadowe do podgrzania mogą się znaleźć w takim automacie z kanapkami? Tutaj mamy Ci do zaproponowania między innymi: gulasz wieprzowy z kaszą gryczaną i ogórkiem kiszonym, pierogi z mięsem i okrasą, placek po zbójnicku,     kotlety mielone z ziemniakami i buraczkami, potrawkę z kurczaka z ryżem w żółtym curry,     kotleta schabowego z ziemniakami z marchewką, groszkiem oraz koperkiem, szynkę duszoną w warzywach z kaszą jęczmienną, pulpety w sosie pomidorowym z makaronem lub z ryżem, spaghetti bolognese, naleśniki ze szpinakiem albo z innym nadzieniem (na słodko i na ostro), spaghetti carbonara.

 

automaty do kanapek
Automaty do kanapek

Dlaczego warto wynająć automaty z kanapkami właśnie od naszej firmy?

Pytancie o wynajem automatów z kanapkami – można by tutaj bardzo długo wymieniać, ale postaramy się tutaj opisać tylko te cechy, które wyróżniają naszą firmę na rynku w największym stopniu. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny kanapek, dań oraz przekąsek do automatów z kanapkami. Nasze automaty z kanapkami są wielopoziomowe. W praktyce oznacza to, że w każdym automacie vendingowym znajduje się kilka chłodzonych poziomów. Pomieszczą one naprawdę wiele smacznych i zdrowych dań.

W automatach z kanapkami Twoi pracownicy i kontrahenci zawsze znajdą świeże produkty. Dbamy o codzienne dostawy. Dania obiadowe są już przygotowane do podgrzania. W ramach naszej współpracy możemy Ci zagwarantować między innymi dowóz automatu z kanapkami razem z jego całkowitym dostosowaniem do konkretnego miejsca. Niezależnie od tego, czy jest to szkoła, czy biuro. Zapewniamy również regularny dowóz kanapek. Zabieramy też kanapki, które w danym dniu nie zostały przez nikogo kupione. W ramach naszej współpracy otrzymujesz również stałą opiekę serwisową automatów z kanapkami. Zapraszamy do kontaktowania się z nami.