Wynajem automatów do kawy

Wynajem automatów do kawy

Wynajem automatów do kawy na każdą kieszeń i dopasowany do Twoich potrzeb! Mamy prostą odpowiedź na Twoje potrzeby. Dzierżawa automatu vendingowego, automatu do kawy albo ekspresu do kawy jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla każdej firmy, ponieważ zaspokaja najpilniejsze potrzeby pracowników i klientów, z postaci konieczności wypicia wyśmienitej kawy. Natomiast Ty jako właściciel powierzchni albo dzierżawca urządzenia możesz uzyskać pewne korzyści finansowe oraz wizerunkowe.

Wystarczy, że wciśniesz w automacie do kawy jeden przycisk i już możesz sięgnąć, po ulubiony czarny napar, który da Ci siłę do podejmowania kolejnych wyzwań. Wszystkie korzyści, jakie tutaj wymienimy są już wliczone w cenę. Proponujemy różnego rodzaju formy współpracy. Koszt dzierżawy automatu do kawy zawarty jest w cenie produktów oferowanych w automacie, czyli kaw i przekąsek.

Automat pozostaje w wybranej przez Ciebie lokalizacji na czas obowiązywania umowy. Natomiast nasza firma kompleksowo zajmie się obsługą automatu do kawy w zamian za przychody ze sprzedaży produktów. Możesz również wynająć nam powierzchnię pod automat do kawy. Jeżeli dysponujesz powierzchnią, na której moglibyśmy postawić automat do kawy lub samoobsługowy ekspres do kawy dla Twoich klientów, pracowników lub gości, to serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Oferujemy możliwość ustalenia również indywidualnej formy współpracy.

Co możesz sprzedawać w wynajmowanych automatach do kawy?

W naszych automatach do kawy możesz również sprzedawać przekąski i słodycze. Jeżeli chcesz wynająć automat do kawy, płacąc z góry określoną kwotę czynszu, a w zamian otrzymywać bardzo korzystne promocje na kawę oraz na produkty do automaty do kawy, to jak najbardziej jest to możliwe. Taka forma współpracy również nam odpowiada. Przy tym rodzaju współpracy gwarantujemy również pełną obsługę eksploatacyjną oraz serwis techniczny automatu do kawy. Co jeszcze warto jest wiedzieć na ten temat? Oferujemy też dzierżawę z rozliczeniem wydanych porcji.

W naszej ofercie znajduje się również możliwość rozliczenia dzierżawy automaty zależnie od liczby wydanych porcji napoju albo produktów wydawanych przez automat do kawy. Możesz również określić wysokość dopłaty do produktów, na przykład z funduszu socjalnego oraz zagwarantować swoim pracownikom kawę albo przekąski w korzystnych dla nich cenach.

Wynajem automatów do kawy – zalety

Jakie korzyści dla Twojej firmy daje podjęcie współpracy z nami? Przede wszystkim Twoim pracownicy i klienci mają stały dostęp do wysokiej jakości napojów oraz markowych produktów w miejscu pracy. Kawa z automatu do kawy jest pomocna w utrzymaniu koncentracji, dobrego samopoczucia oraz wydajności pracowników. Gdy zdecydujesz się na wynajem automatu do kawy to jednocześnie wyposażasz firmę w estetyczny i funkcjonalny sprzęt, który daje dodatkowe możliwości aranżacji przestrzeni. Dzięki automatowi do kawy możesz zoptymalizować koszty zaopatrzenia firmy w napoje oraz w produkty spożywcze.

Elastyczne metody rozliczeń przy wynajmie automatów do kawy

Oferujemy również elastyczne metody rozliczeń, które są dopasowane do Twoich potrzeb. Jakie korzyści dla właściciela powierzchni wiążą się z wynajmem automatu do kawy? Automaty do kawy są prostym sposobem na dodatkowe dochody przy bardzo małym zaangażowaniu właściciela powierzchni i niewielkich kosztach. Masz również możliwość zainstalowania automatu do kawy w wybranym przez siebie miejscu na niewielkiej powierzchni. Automaty do kawy dają Ci również możliwość wzbudzenia zainteresowania u Twoich klientów i zbudowania pozytywnego wizerunku biura. W dodatku gwarantujemy Ci, że sprzedawane w automacie do kawy produkty, będą miały atrakcyjną dla Ciebie ceną.

Automat do kawy działa przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Jest on prosty w eksploatacji i nie wymaga nieustannego zaangażowania personelu. A jakie są korzyści wynikające z wynajmu automatu do kawy dla Twoich potencjalnych i obecnych klientów? Automaty do kawy dają im błyskawiczny dostęp do ich ulubionych przekąsek oraz napojów bez potrzeby wychodzenia z biura. Gdy wynajmiesz od nas automat do kawy, to Twoi klienci będą mieli bardzo duży wybór wysokiej jakości produktów, nie tylko kawy, w zasięgu ręki.

Wynajem automatu – prosty i szybki sposob na zaspokojenie potrzeb żywieniowych

Warto jeszcze dodać, że automaty do kawy  są prostym oraz szybkim sposobem na zaspokojenie ich potrzeb żywieniowych. Bez zbędnego czekania i poszukiwania restauracji, czy sklepu spożywczego. Automaty do kawy dają również możliwość indywidualnego dozowania cukru, mleka i pojemności wybranego przez klienta gorącego napoju. Twoich klientów z pewnością również ucieszą atrakcyjne ceny sprzedawanych w automacie do kawy produktów.

Z jakich jeszcze powodów wynajem automatów do kawy jest opłacalny?

Kawa sama w sobie jest trochę gorzka i mocno aromatyczna. Potrafi postawić każdego na nogi w kilka chwil i skutecznie poprawić nastrój. Pewnie większość pracowników, gdy tylko pojawi się w biurze, w pierwszych minutach myśli o tym, żeby zrobić sobie pyszną kawę. Co więcej kawa jest nieodłącznym elementem spotkań biznesowych. W każdym przedsiębiorstwie jest ona tak sama istotna. Dzięki kubkowi kawy każdy może złapać chwilę oddechu i nabrać nowych sił do działania.

Automat do kawywynająć czy kupić?

Każdy właściciel firmy staje w pewnej chwili przed dylematem, czy kupić wysokiej jakości ekspres do kawy, czy może jednak bardziej opłacalna będzie dzierżawa automatu do kawy? Podpowiemy Ci, które z tych rozwiązań będzie dla Ciebie bardziej korzystne. A więc, co lepsze? Zakup czy dzierżawa automatu do kawy? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo trudno jest znaleźć odpowiedni ekspres do kawy, który byłby w stanie spełnić oczekiwania wszystkich pracowników. Trzeba tutaj wziąć pod uwagę nie tylko zaspokojenie ich indywidualnych potrzeb, ale również funkcjonalność oraz solidność sprzętu. Oczywiście ważna jest również cena. Jeżeli interesuje Cię wynajem automatu do kawy na naprawdę dobrych warunkach, to zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą.