Zasady współpracy

Wynajęcie, użyczenia, sprzedaż maszyn vendingowych i dystrybutorów wody.

Co jest dla nas najważniejsze?

Klient

Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów. Pomożemy w doborze odpowiedniego automatu Vendingowego, który będzie dopasowany wyglądem zewnętrznym i rozmiarem do danego miejsca. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, jesteśmy otwarci na różne propozycję współpracy. Oferujemy wynajmowanie, użyczanie i sprzedaż maszyn vendingowych. Zajmujemy się również sprzedażą asortymentu do maszyn vendingowych i ekspresów ciśnieniowych.

 

Jakość

Każdego dnia dbamy o to, aby jakość oferowanych przez nas produktów i usług była jak najlepsza. Wybieramy tylko najwyższej jakości produkty, od najlepszych dostawców na rynku. Biorąc pod uwagę najnowsze trendy w odżywianiu, w naszej ofercie można znaleźć produkty zdrowe i bez cukrowe. Kierujemy się potrzebami Naszych Klientów i oferujemy możliwość ciągłego kontaktu z naszymi przedstawicielami.

 

Nowoczesność

Idąc z duchem czasu i nowoczesnymi rozwiązaniami oferujemy najwyższą jakość obsługi, oraz najnowsze automaty vendingowe, w których oferujemy m.in. płatność kartą zbliżeniową lub telefonem. Przy wyborze nowych automatów kierujemy się stylistyką i funkcjonalnością maszyn. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania i możliwości.

 

Współpracujemy z szkołami podstawowymi i ponad podstawowymi, stacjami paliw, basenami, halami sportowymi, siłowniami, dworcami kolejowymi, dworcami autobusowymi, szpitalami, uczelniami, klubami sportowymi, urzędami, firmami prywatnymi i państwowymi.