Serwis techniczny automatów vendingowych

Serwis automatów vendingowych

Serwis automatów vendingowych jest istotną kwestią w czasie używania automatów. Poza dostawą automatów vendingowych do miejsca przez Ciebie wyznaczonego, dbamy również o ich czystość oraz funkcjonowanie. Bardzo istotne jest dla nas to, żeby korzystanie z naszych automatów vendingowych stanowiło przyjemność dla Ciebie i dla Twoich pracowników. Troszczymy się też o to, żeby dostępne u nas automaty vendingowe oferowały najwyższej jakości asortyment.

Codziennie kontrolujemy oferowane przez naszą firmę automaty vendingowego. Wypracowaliśmy specjalny system zarządzania. Dzięki temu nasi mobilni fachowcy, zgodnie z określoną trasą codziennie zajmują się kontrolowaniem wszystkich naszych automatów vendingowych. Troszczymy się również o to, żeby oferowane przez nas maszyny vendingowe były zawsze czyste, właściwie wyposażone oraz sprawne od strony technicznej. Stawiamy sobie za cel, żeby produkty sprzedawane przez nasze maszyny vendingowe były dostępne przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Ekspresowe wsparcie serwisowe

Gwarantujemy również ekspresowe wsparcie. Na każdym automacie vendingowym znajduje się numer alarmowy. Dzięki niemu możesz szybko skontaktować się z naszym serwisem technicznym. Jeżeli wykryjemy awarię, to usterka zostanie usunięta tak szybko, jak tylko będzie to fizycznie możliwe. Jeżeli wykryjemy natomiast jakieś bardziej rozbudowane uszkodzenie, to możemy Ci zagwarantować, że on razu wymienimy automat vendingowy na zupełnie nowy. Serwis automatów vendingowych polega również na tym, że gwarantujemy całkowicie bezpłatną instalację oraz obsługę urządzeń.

Jakie rodzaje serwisu maszyn vendingowych oferujemy?

Co jeszcze warto wiedzieć na temat naszej oferty serwisowej automatów vendingowych? Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług serwisowych automatów vendingowych. Naprawiamy również ekspresy ciśnieniowe. Proponujemy Ci kilka możliwych form współpracy. Pierwszą z nich jest serwis automatów vendingowych standardowy. Polega on na tym, że naprawa oraz serwis urządzeń odbywają się w siedzibie naszej firmy. Usługa ta skierowana jest do klientów indywidualnych, którzy osobiście chcą oddać automat vendingowy do naszego serwisu.

Doraźny serwis automatów vendingowych

Oferujemy również serwis automatów vendingowych doraźny. Polega on na tym, że podejmujemy interwencję na życzenie klienta. W takiej sytuacji nie musi on mieć podpisanej z nami umowy. Jest to usługa jednorazowa. Usługę tę polecamy osobom prywatnym oraz niewielkim przedsiębiorstwom gastronomicznym i vendingowym. Na pewno taki serwis będzie dla nich bardzo komfortowym rozwiązaniem. W tym przypadku oferujemy serwis automatów vendingowych u klienta, ale w szczególnych sytuacjach serwisant może zabrać urządzenie do naszego zakładu. Po zakończonej naprawie odwieziemy automat vendingowy i uruchomimy go ponownie. Kolejnym rodzajem serwisu jest serwis stacjonarny.

Kompleksowy serwis automatów vendingowych i ekspresów ciśnieniowych

Zajmujemy się również prowadzeniem kompleksowego serwisu automatów vendingowych i ekspresów ciśnieniowych. W zakresie tej usługi znajduje się między innymi okresowy przegląd techniczny urządzeń i ich naprawa w zależności od indywidualnych ustaleń. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do panelu online przez stronę internetową. W tym panelu bez obaw możesz śledzić postęp naprawy automatów vendungowych. Jeżeli tego potrzebujesz, to możesz również dodać tam kolejne zlecenie. W ramach serwisu automatów vendingowych oferujemy jeszcze pogotowie serwisowe. Działa ono w godzinach popołudniowych i wieczornych, niezależnie od dnia tygodnia. Ta usługa jest skierowana do przedsiębiorstw gastronomicznych oraz vendingowych. Wiemy, że są to miejsca, w których ich właścicielom najbardziej zależy na szybkim przywróceniu automatów vendingowych do ich normalnego funkcjonowania.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że automaty vendingowe są po prostu wygodnym rozwiązaniem dla naszych klientów. Jak pewnie sam zdążyłeś zauważyć Polacy coraz więcej czasu w ciągu roku spędzają poza domem. Wynika to stąd, że coraz więcej pracują. Często też muszą dojeżdżać do pracy i stać w korkach, co zajmuje im naprawdę dużo czasu. Dlatego, jak już mogą sobie odpocząć od pracy, to bardzo często wybierają aktywny wypoczynek. Polega on między innymi na odwiedzają ośrodków sportowych i kulturalnych. Polacy bardzo lubią również spędzasz czas na zakupach w galeriach handlowych. Nie ma więc niczego zaskakującego w tym, że chętnie korzystają oni z automatów vendingowych z przekąskami oraz z napojami.

Indywidualne rozwiązania w zakresie dystrybucji

Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów i proponujemy Ci indywidualne rozwiązania w zakresie dystrybucji. Mamy tutaj na myśli: napoje zimne, napoje gorące (kawę, herbatę, czekoladę, czy zupę), przekąski (batoniki, chipsy i wafelki), kanapki na terenie zakładów pracy, firm, instytucji publicznych oraz innych miejsc. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie pomogą Ci w dobraniu asortymentu oraz rodzaju maszyn vendingowych do rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej oraz indywidualnego klimatu danego miejsca.

Zależnie od Twoich potrzeb możemy Ci zaproponować instalację pojedynczego automatu vendingowego albo tak zwanych ścian. W naszych automatach vendingowych występują również różnego rodzaju systemy płatności za oferowane w maszynach produkty. Jeżeli chodzi o systemy płatności, mogą to być między innymi: pieniądze, żetony, karty płatnicze lub klucze ZIP. Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do klientów biznesowych.

Oferujemy dzierżawę wszelkiego rodzaju automatów vendingowych. Jeżeli zdecydujesz się na wynajęcie od nas automatu vendingowego do kawy, to możemy Ci zaoferować bezpłatny serwis ekspresu oraz bezpłatne dostawy kawy. W dodatku gwarantujemy Ci bezpłatną instalację automatów vendingowych w wybranym przez Ciebie miejscu, profesjonalny serwis automatów vendingowych oraz bezkosztowe naprawy.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, ponieważ jesteśmy firmą od wielu lat obecną na rynku. Z chęcią wesprzemy Cię naszym długoletnim doświadczeniem. W trosce o Twoją firmę zapewniamy Ci bezpłatną instalację i serwis wynajmowanych od naszego przedsiębiorstwa automatów vendingowych. Ta usługa dotyczy również automatów vendingowych, które kupiłeś bezpośrednio od naszej firmy.

Serwis automatów vendingowych i ekspresów ciśnieniowych.
Serwis automatów vendingowych i ekspresów ciśnieniowych.

 

Urządzenia Vendingowe są wizytówką naszej firmy

Każdego dnia dbamy o to, aby nasz serwis techniczny był jak najbardziej profesjonalny.

Dzięki temu, że umożliwiamy użytkownikom naszych urządzeń dostęp do informacji technicznych, a także pomoc, którą mogą otrzymać kontaktując się z nami, możemy cieszyć się wysokim poziomem zaufania wśród naszych klientów.

Poprzez to, że Serwis techniczny automatów każdego dnia dokłada wszelkich starań,aby urządzenia były

dokładnie dezynfekowane i zawsze czyste, nie doprowadzamy do usterek w automatach, a tym bardziej do nieprawidłowości.  Wizyty naszych serwisantów przy urządzeniach są dopasowane do potrzeb i odbywają się tak często jak wymaga tego konieczność.

Jeśli już występują jakiekolwiek nieprawidłowości, czy usterki – nasz serwis techniczny pojawi się na miejscu i zadba o to, aby zostały wyeliminowane jak najszybciej.

Nowoczesna technologia monitorowania stanu maszyn pozwala nam na  nieprawidłowości przez co możemy bardzo szybko zareagować na problemy.

Jeśli awaria będzie poważniejsza – nasza firma zadba o to, aby dostali Państwo nową maszynę, która pozwoli na zachowanie ciągłości usług przez nas oferowanych.

Plan pracy naszej załogi jest ustalony tak, aby działać sprawnie, kompleksowo a przede wszystkim szybko.