Kawomaty – automaty z kawą

Kawomaty – automaty z kawą

Kawomaty, czyli automaty vendingowe do gorących i zimnych napojów oraz do przekąsek to bardzo przydatne urządzenia. Nasza oferta jest skierowana do firm, instytucji prywatnych i publicznych. Czym charakteryzują się takie automaty vendingowe, czyli kawomaty? Zajmujemy się między innymi wynajmowaniem automatów sprzedających gorące i zimne napoje oraz przekąski. Nazywane są one również kawomatami. Specjalizujemy się przede wszystkim w obsłudze klientów instytucjonalnych i instytucji publicznych. Jesteśmy na rynku już od bardzo wielu lat. Mamy nie tylko doświadczenie, ale również całkiem spore grono zadowolonych klientów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że współpraca z nami zawsze będzie przebiegała pomyślnie. Specjalizujemy się w serwowaniu wyśmienitej kawy ziarnistej oraz rozpuszczalnej.

Kawomaty – jakie produkty?

W naszych kawomatach umieszczamy produkty dowolnych, wybranych przez Ciebie producentów. Zawsze dbamy o to, żeby były to kawy i przekąski o najwyższej jakości na rynku. W szczególności polecamy Ci kawy Jacobs i Nescafe. W każdym naszym kawomacie zainstalowany jest specjalny filtr przeznaczony do uzdatniania wody. Znacznie poprawia on walory smakowe wody. Zmniejsza również osadzanie się kamienia w kawomacie oraz likwiduje wszystkie ewentualnie zanieczyszczenia.

Nieodpłatnie gwarantujemy: transport oraz montaż kawomatów. W dodatku możemy Ci zapewnić profesjonalną ich obsługę. Mamy tutaj na myśli to, że dbamy o ich stan higieniczny i codziennie uzupełniamy brakujące produkty. Oferujemy Ci również całkowicie darmowy serwis urządzeń vendingowych, w tym przypadku kawomatów. Na nasz przyjazd będziesz musiał poczekać maksymalnie 24 godziny. Proponujemy Ci najnowsze na rynku modele kawowatów, które będą pasowały do każdego wystroju wnętrza. Jakie jeszcze zalety mają nasze kawomaty?

Kawomaty – korzyści

Jak na razie opisaliśmy tylko same plusy współpracy, a nie wspomnieliśmy jeszcze nic na temat tego, jakie korzyści będziesz miał, gdy postawisz w swoim biurze profesjonalny kawomat. Przede wszystkim, gdy masz w biurze kawomat, to oszczędzasz czas pracowników. Nie muszą oni szukać w czasie przerwy w pracy miejsca, w którym mogliby kupić kawę na wynos.

Po drugie, gdy zdecydujesz się na współpracę z nami i wynajmiesz kawomat, to oszczędzisz energię elektryczną. Kawomat zużywa dużo mniej prądu niż profesjonalny ekspres do kawy.

Po trzecie, posiadanie kawomatu w miejscu pracy jest po prostu wygodne dla Ciebie i dla Twoich pracowników. Kolejną zaletą jest to, że gdy masz kawomat, to możesz zagwarantować swoim pracownikom bardzo wysoki poziom obsługi socjalnej, który jest zgodny ze standardami panującymi w Unii Europejskiej.

Jakie są zalety naszych kawomatów?

Czy kawomat ma jeszcze jakieś zalety? Tak i to nawet kilka. Gdy masz kawomat, to możesz mieć pewność, że Twoi pracownicy będą zadowoleni i usatysfakcjonowani z tego powodu, a co za tym idzie będą efektywniej pracować, co będzie mogło mieć pozytywne przełożenie na wyniki Twojej firmy.

Każdy dobry pracodawca wie o tym, że szczęśliwy pracownik to wydajny pracownik. Pewne jest również to, że kawa łączy ze sobą ludzi. Łatwiej jest im wtedy pracować zespołowo, gdy każdy właśnie wypił kubek gorącego i wyśmienitego napoju z kawomatu.

Mamy nadzieję, że zgodzisz się z nami, że wspólna praca, analiza poglądów, wspieranie się i działanie drużynowe jest jak najbardziej wskazanym zjawiskiem, niezależnie od wielkości firmy. Jesteśmy nowoczesną firmą, która przez cały czas patrzy w przyszłość. Mamy bardzo dobrze opracowaną strategię rozwoju i długofalowe plany.

Cały czas staramy się nadążyć za zmieniającymi się oczekiwaniami klientów i dopasować do ich potrzeb w jak największym stopniu. Polecamy zapoznanie się z ofertą współpracy z nami, jeżeli chcesz, żeby w Twojej firmie pojawił się niezawodny kawomat. My zajmiemy się całą resztą, czyli dostarczaniem produktów i jego serwisowaniem.

Możesz na nas liczyć. Zaufaj nam. Tak samo, jak zrobiło to przed Tobą bardzo wielu naszych klientów. Nie żałowali. Przez cały czas rozwijamy naszą ofertę i jesteśmy elastyczni. Wzbudzamy zaufanie i dotrzymujemy danego słowa. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilną i rozwijającą pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet szkoleń, aby jak najszybciej mogli pomagać nam w rozwoju naszej firmy. Otrzymują oni również różnego rodzaju benefity, gdy współpraca układa się pomyślnie. Zachęcamy do współpracy z nami.

Nasi pracownicy są dynamiczni, kreatywni i zawsze kompetentni. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Oferujemy bardzo zróżnicowane formy współpracy.

Jakie rodzaje współpracy możemy zaoferować?

Zajmujemy się między innymi dystrybucją asortymentu do kawomatów razem z kompleksową obsługą kawomatów. Nieodpłatnie udostępniamy kawomaty do użytkowania. Oferujemy również możliwość najmu kawomatu przez Ciebie albo najem powierzchni pod kawomat. Sprzedajemy również kawomaty nowe oraz używane. Zawsze gwarantujemy instalację kawomatu oraz jego pełną obsługę serwisową. Możemy się pochwalić bardzo dużą dostępnością różnego rodzaju asortymentu.

Możemy Ci zaoferować różne formy dostępności do asortymentu. Pierwszą z nich jest nieograniczony dostęp za darmo, drugą dostęp ograniczony przez system kluczy chipowych, trzecią dostęp ograniczony przez żetony, a ostatnią sprzedaż z wydawaniem reszty. Masz również możliwość połączenia ze sobą różnych rodzajów dostępu do kawomatu. Nasi handlowcy chętnie pomogą Ci w wybraniu najlepszej dla Ciebie formy współpracy.

Zależy nam na tym, żeby nasze kawomaty znalazły się w jak największej ilości miejsc. Zachęcamy się do zapoznania się z ofertą naszych kaw. Mamy pewność, że spodoba Ci się nasz szeroki wybór i to, że proponujemy Ci tylko kawy pochodzące od najbardziej znanych producentów na rynku.