Automaty snackowe

Automaty snackowe

W naszej ofercie znajdują się automaty snackowe. Zakupy z automatów vendingowych, w tym również a automatów snackowych, stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Zgodnie z przewidywaniami Eurominitor International, w 2011 roku nasze wydatki na produkty z maszyn vendingowych wzrosną w stosunku do 2009 roku o 17 procent. Szacuje się, że będzie to już 300 mln złotych. Natomiast w 2012 roku ta kwota wzrośnie o następne 9 procent. W Polsce na tysiąc mieszkańców przypada średnio 0,9 automatu vendingowego. Zgodnie z szacunkami dystrybutorów automatów z przekąskami i nie tylko w Polsce jest około 50 tysięcy działających maszyn sprzedających. Jednocześnie z roku na rok zwiększa się ich liczba  nawet o 10 tysięcy.

Automaty snackowe – gdzie wstawić?

Możemy przyjąć, że miejsce postawienia automatu vendingowego jest odpowiednia, gdy z maszyny korzysta co najmniej tysiąc klientów w ciągu miesiąca. Najbardziej atrakcyjne lokalizacji to oczywiście dworce kolejowe oraz autobusowe, uczelnie, centra handlowe, kina, szpitale, w mniejszym stopniu pływalnie i hale widowiskowe. Istotnym obszarem działania operatorów vendingowych są również biura oraz zakłady przemysłowe.

Biznes vendingowy, również i automaty snackowe w naszym kraju to aż w 80 procentach sprzedaż gorących napojów, na przykład kawy, herbaty, czekolady. Oprócz automatów kawowych dużym powodzeniem cieszą się automaty snackowe, ze słodyczami i z chipsami. Nie można tutaj również zapominać o automatach vendingowych z napojami zimnymi, przede wszystkim gazowanym. Jednak najszybciej rozwijającą się gałęzią na rynku automatów w naszym kraju w ostatnich latach jest sprzedawanie biletów do komunikacji miejskiej. Prawie każdy musi mieć taki bilet, więc nie powinno w tym być absolutnie niczego zaskakującego. Jeżeli weźmiemy pod uwagę wszystkie koszty oraz średnią cenę kawy około 2 zł, to możemy przyjąć, że jeden automat z kawą w ciągu miesiąca, przy założeniu, że skorzysta z niego 1000 klientów, będzie mógł zarobić kilkaset złotych.

Jakie zyski z automatów snackowych?

Większość operatorów automatów vendingowych uważa, że ta kwota jest zdecydowanie niewystarczająca. Rekordowe zyski z jednego automatu vendingowego mogą przekroczyć nawet 3000 złotych w ciągu miesiąca. Gdy przyjmiemy, że takich automatów snackowych mamy więcej, na przykład 10, to zbiera się naprawdę spora suma.

W 2010 roku w naszym kraju było zarejestrowanych około 300 firm, które działały w branży vendingu. Można tutaj wymienić takich monopolistów jak na przykład: Maspex Wadowice, Nestle Polska, czy Mokate. A jakie automaty vendingowe najlepiej sprawdzą się w szkołach? Czy będą to może automaty snackowe? Zaraz odpowiemy na te pytania. Tutaj dodamy jeszcze jedną bardzo ważną, chociaż drobną uwagę.

Napoje oraz przekąski, które znajdą się w automacie snackowym muszą być dopasowane do ustawy o zdrowym żywieniu w szkołach. W ofercie naszej firmy jest kompleksowa obsługa oraz zaopatrzenie automatów snackowych w szkołach.

Co możesz znmaleźć w naszych automatach snackowych?

Wszystkie produkty sprzedawane w automatach snackowych w szkołach są przystosowane do zapisów ustawy o zdrowym żywieniu w szkołach oraz Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 26.07.2016 roku. W związku z tym spełniają one normy odnoszące się do zawartości soli, cukru, konserwantów i innych składników. Zdrowa oraz zbilansowana dieta dla dzieci i dla młodzieży jest dla nas czymś najważniejszym. Przestrzegamy tego już od bardzo wielu lat.

Wiemy, że zdrowe nawyki, które wyniosło się z okresu dzieciństwa zostają z człowiekiem na bardzo długo. Niestety tak samo jest z niezdrowymi nawykami żywieniowymi. Te drugie staramy się zmieniać umieszczając w automatach snackowych odpowiednie produkty, które są nie tylko zgodne z wymienioną wcześniej ustawą i rozporządzeniem, ale również z naszymi przekonaniami. Co możemy Ci w związku z tym zaoferować? Dlaczego powinieneś się zainteresować właśnie naszą ofertą?

Co można umieścić w autoamacie snackowym?

Mamy dla Ciebie kilka niezwykle ciekawych propozycji. Przede wszystkim bardzo szeroką ofertę smacznych i zdrowych napojów oraz przekąsek. W większości przypadków pochodzą one od polskich producentów. Gdy zobaczysz nasz automat snackowy, to możezz liczyć na to, że znajdziesz w nim świeże napoje oraz przekąski.

Dla przykładu wymienimy tutaj kanapki, drożdżówki oraz muffinki. Wszystkie przekąski, które Ci oferujemy są produkowane tylko i wyłączne do automatów snackowych ustawianych na szkolnych korytarzach. Natomiast ciepłe napoje, takie jak na przykład herbata, zupa, czy czekolada są przygotowywane ze specjalnie wyselekcjonowanych przez nas produktów spożywczych. Na każdym kroku staramy się promować zdrowy styl życia, w szczególności w szkołach podstawowych, gdzie jeszcze można wszystko zmienić na lepsze.

Nasze automaty snackowe charakteryzują się ogromną prostotą w obsłudze oraz estetycznym wyglądem, który bardzo dobrze dopasuje się do każdego otoczenia. W razie jakiejś awarii nasza infolinia serwisowa jest czynna przez siedem dni w tygodniu. Szybko do Ciebie przyjedziemy i naprawimy, co trzeba.

Dlaczego zachęcamy Cię do ustawienia automatów snackowych w szkołach?

Przede wszystkim dlatego, że dzięki nim każdy maluch będzie mógł na przerwie lekcyjnej zjeść coś zdrowego i smacznego. Oferujemy nie tylko automaty vendingowe snackowe dla szkół, ale również odpowiednie wyposażenie do nich. Gwarantujemy najlepszą możliwą konfigurację vendingowych automatów snackowych, zależnie od tego, jakie warunki panują w Twojej szkole.

Automaty snackowe mogą zostać umieszczone w oświetlonych zabudowach, które mają kosze na śmieci i półki. Natomiast przy automatach snackowych możemy ustawić stoliczki oraz krzesełka. Gwarantujemy zdrową żywność w automatach snackowych dla szkół podstawowych oraz dla średnich. Możemy dać Ci zapewnienie, że wszystko, co znajdzie się w naszych automatach snackowych będzie zdrowe i smaczne.